Чому одні громади вже живуть у цифровому майбутньому, а інші досі залежать від паперових документів і черг? Чому в одному місті довідки можна отримати за два кліки, а в іншому все ще потрібно йти з паперовою папкою до кабінету?
Наприклад, Київська область посідає 2-ге місце за Індексом цифровізації громад і 5-те місце за рівнем цифрової трансформації регіону загалом. Чому так відбувається?
У новому випуску подкасту ведучий, Директор з ІТ та аналітики Центру розвитку інновацій Михайло Лейченко разом із Максимом Столярчуком, Заступником голови Київської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), аналізують ситуацію з цифровізацією в області.
Це розмова про те:
Питання до мешканців Київщини і не лише: якої цифрової послуги вам найбільше не вистачає?
Переглядайте подкаст на нашому YouTube-каналі та діліться своїми думками.
Подкаст підготований у рамах реалізації проєкту «Інновації та цифрова трансформація для розвитку й масштабування бізнесів ветеранів, їхніх сімей, жіночого бізнесу та молодіжних стартапів», за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансування уряду Японії у межах Проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні».